- Samsung X7400LX büyüyen A3 yazıcı pazarı için tasarlanmıştır.Yüksek performans, maliyet verimliliği ve yerleşik güvenlik özellikleri yüksek hacimli baskıya ihtiyaç duyan işletmeler için düşük toplam sahip olma maliyeti sunar.
Süper kaliteyle işlerinizi 2 kat hızlı tamamlayın
- Güçlü dört çekirdekli CPU’dan faydalanın
- Hızlı tek geçişte çift yönlü tarama deneyimi yaşayın
- Canlı, net sonuçlar sağlayan teknoloji
Kolay anlaşılır Smart UX Center ile daha akıllı çalışın
- Tıpkı bir tablette olduğu gibi akıllı çalışın
- Üretkenlik arttıran özelliklerle daha fazlasını yapın
- NFC teknolojisiyle kablosuz baskı
Yüksek işletim maliyetleri, güvenlik riskleri ve diğer konularda daha az endişe
- Düşük maliyetle yüksek dayanıklılık
- Değişken seçeneklerle üretkenliği artırın
- Elektronik Tip Kaset Kilitleme Takımı2 ile gelişmiş güvenlik takımı elde edin
Özellikler
- Güçlü dört çekirdekli CPU’dan faydalanın
-
- System-on-Chip teknolojisine sahip dört çekirdekli 1,5 GHz CPU yüksek performanslı yorumlama ve görüntü işleme emülasyonu sağlayarak bu güçlü yazıcıları geleneksel çift çekirdek tabanlı MFP’lere göre iki kat hızlı yapar.
- Hızlı tek geçişte çift yönlü tarama deneyimi yaşayın
-
- Tek Geçişte Çift Yönlü Taramalı Belge Besleyici bir belgenin her iki tarafını aynı anda tarar.Besleyici dakikada 160 görüntüye kadar tarama yapabilir.1
- Canlı, net sonuçlar sağlayan teknoloji
-
- Yeni nesil bir toner mükemmel yüzey görünümü sağlarken bir Lazer Yayın Tarama Birimi (LSU) 1.200 x 1.200 dpi çözünürlük üretir.Rendering Engine for Clean Page (ReCP) teknolojisi grafik ve metinlerinizi netleştirir.1
- Tıpkı bir tablette olduğu gibi akıllı çalışın
-
- Android™ destekli, kapsamlı, açık UX sistemli Samsung Smart UX Center 90 derecelik pivot dönüşlü, 960 x 600 dpi çözünürlüklü, kolay anlaşılır dokunmatik ekranıyla bir tablet gibi çalışır.1
- Üretkenlik arttıran özelliklerle daha fazlasını yapın
-
- Printing App Center’dan temel uygulamaları indirerek yazıcıları kolayca kurun.Üretkenlik araçları Uzaktan Faks, Akıllı Tarama ile Dinamik İş Akışı ve eklenecek diğer özellikleri içerir.Bkz. http://printingapps.samsung.com
- NFC teknolojisiyle kablosuz baskı
-
- Gelişmiş NFC teknolojisini kullanarak herhangi bir NFC destekli mobil aygıttan belge yazdırmak, taramak veya faks göndermek için dokunmanız yeterlidir.NFC Pro kablosuz seçeneği bir mobil aygıt aracılığıyla kullanıcı kimlik doğrulaması sağlar.
- Düşük maliyetle yüksek dayanıklılık
-
- Mükemmel maksimum aylık baskı kapasitesi yüksek dayanıklılık sağlar, maliyetleri düşürür ve toner, görüntüleme birimi ve geliştirici değiştirme zahmetini ortadan kaldırır.
- Değişken seçeneklerle üretkenliği artırın
-
- 2.250 yapraklık kitapçık son işlemcisi ve 65 yaprağa kadar otomatik zımbalayan 3.250 yapraklık yüksek hacimli son işlemciyle üretkenliği artırın.Yan ve alt Yüksek Kapasiteli Besleyici (HCF) ile dakikada 6.140 sayfaya kadar yazdırın.1
- Elektronik Tip Kaset Kilitleme Takımı2 ile gelişmiş güvenlik takımı elde edin
-
- Samsung X7400LX, panel üzerinde bir PIN koduyla kolay ve güvenli bir şekilde etkinleştirilen ve yüksek düzeyde güvenlik sağlayan yenilikçi elektronik tip Kaset Kilitleme Takımı2 sağlar.
| Samsung MultiXpress SL-X7400LX Renkli Lazer Çok İşlevli Yazıcı | |
| İşlevler | Baskı, fotokopi, tarama |
| Yazdırma belirtimleri | |
| Siyah baskı hızı: | Normal: Dakikada 40 sayfaya kadar |
| Renkli baskı hızı: | Normal:Dakikada 40 sayfaya kadar |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 8 saniye kadar kısa bir sürede |
| Renkli: 9,9 saniyede | |
| Baskı kapasitesi (aylık, A4) | 200.000 sayfaya kadar |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Baskı kalitesi siyah (en iyi) | En fazla 1.200 x 1.200 dpi |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | En fazla 1.200 x 1.200 dpi |
| Ekran | 10,1 inç Renkli Dokunmatik Panel (Döner) |
| İşlemci hızı | 1500 MHz |
| Güvenlik yönetimi | Yerleşik Web Sunucusu: Parola koruması, SSL/TLS ile güvenli tarama; Ağ: Ağ bağlantı noktalarını ve özellikleri etkinleştirme/devre dışı bırakma, SNMPv1 ve SNMPv2 topluluk parolasını değiştirme, SNMPv3; Kimlik doğrulama (Yerel); Kimlik doğrulama (Kerberos/SMB/LDAP); IP/MAC Adres Filtreleme (IPv4/IPv6/MAC); IPSec; 802.1x; WEP, WPA/WPA2-Kişisel, WPA2-Kuruluş ile kimlik doğrulama; AES veya TKIP ile şifreleme |
| Yedek kartuşlar | Standart Siyah Toner Kartuşu (~45.000 sayfa) CLT-K806S;Standart Camgöbeği Toner Kartuşu (~30.000 sayfa) CLT-C806S;Standart Sarı Toner Kartuşu (~30.000 sayfa) CLT-Y806S;Standart Macenta Toner Kartuşu (~30.000 sayfa) CLT-M806S |
| Bağlantı | |
| Mobil baskı yeteneği | Apple AirPrint™, Kablosuz doğrudan baskı (isteğe bağlı), NFC dokunmatik baskı (isteğe bağlı), Mopria™ sertifikalı, Mobil uygulamalar, Samsung Cloud Print, Google Cloud Print™, PrinterOn Baskı |
| Ağ özellikleri | Dahili 10/100/1000Base-TX Ethernet, Gigabit aracılığıyla |
| Ethernet bağlantısına otomatik geçiş | |
| 802.1X ile kimlik doğrulama | |
| Kablosuz yeteneği | İsteğe bağlı Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac |
| Bağlantı, standart | Yüksek Hızlı USB 3.0 |
| Ana Bilgisayar USB | |
| Yerleşik Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX ağ bağlantı noktası | |
| Bellek belirtimleri | |
| Bellek, standart | 6 GB |
| Maksimum bellek | 6 GB |
| Sabit disk | 320 GB (kullanılabilir boş alan: 279 GB) |
| Kağıt kullanımı | |
| Kağıt işleme girişi, standart | 100 yapraklık çok amaçlı tepsi |
| 2 x 520 yapraklık ikincil giriş tepsisi | |
| 100 yapraklık Otomatik Belge Besleyici | |
| Kağıt işleme çıkışı, standart | 500 yapraklık çıktı kutusu |
| Maksimum çıkış kapasitesi (sayfa) | 3.000 yaprağa kadar (son işlemci ile) |
| Çift taraflı baskı | Otomatik (standart) |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: SRA3, A3, B4, A4, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, B6, A6, Oficio, 8K, 16K, Zarf DL, Zarf C4, Zarf C5, Zarf C6, Kartpostal |
| Tepsi 2: B4, A4, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, B6, A6, 8K, 16K, Oficio, Zarf DL, Zarf C4, Zarf C5, Zarf C6 | |
| Tepsi 3: SRA3, A3, B4, A4, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, B6, A6, Oficio, 8K, 16K | |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: Tabloid Ekstra, Ledger, Legal, Mektup, Executive, Statement, Folyo, Zarf Monarch, Zarf No. 10, Zarf No. 9, Kartpostal |
| Tepsi 2: Legal, Mektup, Executive, Statement, Folyo, Zarf Monarch, Zarf No. 10, Zarf No. 9 | |
| Tepsi 3: Tabloid Ekstra, Ledger, Legal, Mektup, Executive, Statement, Folyo | |
| Baskı malzemesi türleri | Düz, İnce, Yazı Kağıdı, Delikli, Önceden Basılmış, Geri Dönüştürülmüş, İnce Karton, Kalın Karton, Ağır Karton, Ekstra Ağır Karton 1, Antetli, Kalın, Pamuklu, Renkli, Arşiv, İnce Parlak, Kalın Parlak, Ağır Parlak, Ağır, Ekstra Ağır1/2/3, Etiket, Saydam, Zarf (Yalnızca Kaset1), Kalın Zarf |
| Ortam ağırlıkları, desteklenen | Tepsi 1: 60 – 325 g/m²; Tepsi 2: 60 – 300 g/m²; Tepsi 3: 60 – 300 g/m² |
| Tarayıcı belirtimleri | |
| Tarayıcı tipi | Masaüstü, OBB |
| Tarama dosyası biçimi | PDF, JPG, TIFF, XPS, Aranabilir PDF, Kompakt PDF, PDF/A, PDF Şifreleme, PDF’de Dijital İmza |
| Tarama çözünürlüğü, optik | En fazla 600 dpi |
| Tarama boyutu, maksimum | 297 x 432 mm |
| Tarama boyutu, maksimum | |
| 11,7 x 17 inç | |
| Tarama boyutu (OBB), maksimum | 297 x 432 mm |
| Tarama hızı (normal, A4) | Dakikada 80 (siyah beyaz), 80 (renkli) sayfaya kadar |
| Otomatik belge besleyici kapasitesi | Standart, 100 yaprak |
| Dijital gönderim standardı özellikleri | E-postaya tarama; Klasöre tarama (SMB |
| FTP); HDD’ye tarama; DFS’ye tarama; USB sürücüye tarama; WSD Tarama; PC’ye Tarama; PC’ye Tarama; LDAP Kimlik Doğrulaması | |
| Tarama giriş modları | Ön panelden tarama, kopyalama, e-posta, faks (isteğe bağlı), Samsung Tarama yazılımı |
| TWAIN veya WIA üzerinden kullanıcı uygulaması | |
| Fotokopi makinesi özellikleri | |
| Kopya hızı (normal) | Siyah: Dakikada 40 kopyaya kadar |
| Renkli: Dakikada 40 kopyaya kadar | |
| Kopya çözünürlüğü (siyah metin) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Kopya Çözünürlüğü (renkli metin ve grafikler) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Fotokopi küçültme / büyütme ayarları | %25-400 |
| Kopya sayısı, maksimum | En fazla 9.999 kopya |
| Faks özellikleri | |
| Fakslama | İsteğe Bağlı |
| Faks iletim hızı | 33,6 kbps |













