Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Kopimer Bilişim Hizmetleri 2015 yılında Denizli’de Bilişim sektörü ve Büro Makineleri alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşunu takiben SAMSUNG Çok fonksiyonlu ürünler Denizli,Afyonkarahisar,Uşak yetkili servisliğini yapmaya başlamıştır. Şu anda Kopimer Bilişim HP ve Samsung Çok Fonksiyonlu Fotokopi,Yazıcı ve Fax cihazlarının yetkili servisliğini sürdürmektedir.

Kopimer Bilişim müşteri memnuniyeti için ürün ve hizmetleri ile, çalışma alanlarında ahlaki ve etik normlar çerçevesinde rekabet ederek; kalite konusunda başarı çizgisi elde etmeyi, firma bünyesinde sürekli gelişim sağlayabilmeyi ve bununla beraber çalışanlarının mutluluğunu sağlayabilmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir

Kopimer Bilişim Hizmetleri şuan HP İş Ortağında

Printing Partners

Supplies Partners

uzmanlık alanlarında silver üyeliği bulunmaktadır.

Yeni A3 MFP’ler

HP, küçük ve orta boy işletmelerden global kuruluşlara kadar tüm şirketler için ölçeklenebilir, esnek ve tutarlı bir donanım, yazılım ve hizmet portföyü sunar. Yeni A3 MFP’lerin yer aldığı ürün grubuyla ve ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli hizmetlerle baskı yapmayı düşünmek yerine gününüzün geri kalanına odaklanabilirsiniz. HP’nin sunduğu en yeni A3 MFP’lere ve yazıcılara kiralama veya sözleşme yoluyla nasıl sahip olabileceğinizi öğrenin

Renkli LaserJet A3 MFP’ler

Olağanüstü hız. Olağanüstü fiyat. Baskı almanın yepyeni bir yolu.

Uygun fiyatlı renkli baskıların ve olağanüstü baskı hızlarının anahtarı tek geçişte sayfa boyunca baskı yapabilen baskı çubuğudur.

HP MPS, ölçülebilir iş sonuçları ortaya koymanıza yardımcı olur. Ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenin.

HP Güvenli Baskı

HP Baskı Güvenliği, sadece yazıcınızın güvenliğini sağlamakla ilgili değildir. Aynı zamanda diğer hiçbir markanın sunmadığı gerçek zamanlı tehdit algılama, otomatik izleme ve dahili yazılım doğrulama özellikleriyle ağınızın tamamının güvenliğini sağlamakla ilgilidir.