- ProXpress C4060FX, Android tabanlı kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve yenilikçi ReCP teknolojisiyle donatılmıştır. Dakikada 60 resim tarama hızına ve dayanıklı parçalar ile yüksek toner kapasitesine sahiptir; bu sayede toplam edinim maliyetini (TCO) düşürmeye yardım eder.
Güçlü performansla üretkenliği artırmaya yardım eder
- Dört çekirdekli 1,5 GHz CPU ile baskı hızını artırın
- Çift Taraflı Tarama Belge Besleyiciyle dakikada 60 resme kadar tarayın
- ReCP teknolojisiyle grafik kalitesini keskinleştirin ve geliştirin
- Çeşitli kağıt türleri üzerine yüksek hacimli belgeler basın
Özelleştirilmiş iş akışlarıyla daha akıllı çalışın
- Smart UX Center iş akışlarınızı standart hale getirir
- Çok çeşitli uygulamalarla daha akıllı ve daha verimli çalışın
- Verimlilik için pratik ve özelleştirilebilir arabirim
- Daha iyi üretkenlik için XOA-E desteği
Tasarruf sağlayan teknolojiyle maliyetleri azaltmaya yardım eder
- Yüksek kapasiteli tonerlerle düşük TCO
- Güç tasarrufu özellikleriyle enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olur
| Samsung ProXpress SL-C4060FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı | |
| İşlevler | Baskı, fotokopi, tarama, faks |
| Yazdırma belirtimleri | |
| Siyah baskı hızı: | Normal: Dakikada 40 sayfaya kadar |
| Renkli baskı hızı: | Normal:Dakikada 40 sayfaya kadar |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 8 saniye kadar kısa bir sürede |
| Renkli: 8 saniye kadar kısa bir sürede | |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 8 saniye kadar kısa bir sürede |
| Renkli: 8 saniye kadar kısa bir sürede | |
| Baskı kapasitesi (aylık, A4) | 80.000 sayfaya kadar |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Baskı kalitesi siyah (en iyi) | En fazla 9.600 x 600 dpi |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | En fazla 9.600 x 600 dpi |
| Ekran | 7 inç Renkli Dokunmatik Panel |
| İşlemci hızı | 1500 MHz |
| Güvenlik yönetimi | Yerleşik Web Sunucusu: parola koruması, SSL/TLS ile güvenli tarama; Ağ: ağ bağlantı noktalarını ve özellikleri etkinleştirme/devre dışı bırakma, SNMPv1 ve SNMPv2 topluluk parolasını değiştirme, SNMPv3; Kimlik doğrulama (Yerel); Kimlik doğrulama (Kerberos/SMB/LDAP); IP/MAC Adresi Filtreleme (IPv4/IPv6/MAC); IPSec; 802.1x; WEP, WPA/WPA2 Kişisel, Kuruluş ile kimlik doğrulama; AES veya TKIP ile şifreleme |
| Yedek kartuşlar | Yüksek Siyah Toner Kartuşu (~15.000 sayfa) CLT-K603L;Yüksek Camböbeği Toner Kartuşu (~10.000 sayfa) CLT-C603L;Yüksek Sarı Toner Kartuşu (~10.000 sayfa) CLT-Y603L;Yüksek Macenta Toner Kartuşu (~10.000 sayfa) CLT-M603L |
| Bağlantı | |
| Mobil baskı yeteneği | Apple AirPrint™, Kablosuz doğrudan baskı (isteğe bağlı), NFC dokunmatik baskı (isteğe bağlı), Mopria™ sertifikalı, Mobil uygulamalar, Samsung Cloud Print, Google Cloud Print™, PrinterOn Baskı |
| Ağ özellikleri | Dahili 10/100/1000Base-TX Ethernet, Gigabit aracılığıyla |
| Ethernet bağlantısına otomatik geçiş | |
| 802.1X ile kimlik doğrulama | |
| Kablosuz yeteneği | İsteğe bağlı Wi-Fi;WEP, WPA/WPA2, WPA Enterprise ile kimlik doğrulama;AES veya TKIP ile şifreleme;WPS;Kablosuz Doğrudan Baskı;İsteğe Bağlı NFC, BLE |
| Bağlantı, standart | Hi-Speed USB 2.0 bağlantı noktası, Ana Bilgisayar USB’si;dahili Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX ağ bağlantı noktası;isteğe bağlı Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac; |
| Bellek belirtimleri | |
| Bellek, standart | 3 GB |
| Maksimum bellek | 5 GB |
| Sabit disk | 320 GB |
| Kağıt kullanımı | |
| Kağıt işleme girişi, standart | 50 yapraklık çok amaçlı tepsi |
| 550 yapraklık giriş tepsisi | |
| 50 yapraklık Otomatik Belge Besleyici (ADF) | |
| Kağıt işleme çıkışı, standart | 250 yapraklı çıktı bölmesi |
| Maksimum çıkış kapasitesi (sayfa) | En fazla 250 yaprak |
| Çift taraflı baskı | Otomatik (standart) |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: A4, A5, A6, B5 (JIS), B5 (ISO), Oficio, Zarf DL, Zarf C5, Zarf C6, Kartpostal |
| Tepsi 2: A4, A5, A6, B5 (JIS), B5 (ISO), Oficio, Zarf DL, Zarf C5, Zarf C6, Kartpostal | |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: Legal, Folyo, Mektup, Executive, Statement, Zarf Monarch, Zarf No. 10, Zarf No. 9 |
| Tepsi 2: Legal, Folyo, Mektup, Executive, Statement, Zarf Monarch, Zarf No. 10, Zarf No. 9 | |
| Ortam boyutları, özel | |
| Tepsi 1:3 x 5 – 8,5 x 14 inç;Tepsi 2:3,86 x 5 – 8,5 x 14 inç | |
| Ortam boyutları, özel | |
| Tepsi 1:76 x 127 – 216 x 356 mm;Tepsi 2:98 x 127 – 216 x 356 mm | |
| Baskı malzemesi türleri | Düz, İnce, Kalın, Daha Kalın, Karton, Saydam, Önceden basılmış, Geri dönüştürülmüş, Arşiv, Yazı kağıdı, Etiket, Zarf, Pamuklu, Renkli, Delikli, Antetli, Parlak Fotoğraf |
| Ortam ağırlıkları, desteklenen | Tepsi 1: 60 – 220 g/m²; Tepsi 2: 60 – 220 g/m²; isteğe bağlı Tepsi 3: 60 – 220 g/m²; Otomatik çift taraflı baskı birimi: 60 – 163 g/m² |
| Ortam ağırlığı, desteklenen | Tepsi 1:16 – 59 lb;Tepsi 2:16 – 59 lb |
| Tarayıcı belirtimleri | |
| Tarayıcı tipi | Masaüstü, OBB |
| Tarama dosyası biçimi | PDF, JPG, TIFF, XPS, Aranabilir PDF, Kompakt PDF, PDF/A, PDF Şifreleme, PDF’de Dijital İmza |
| Tarama çözünürlüğü, optik | En fazla 600 dpi |
| Tarama hızı (normal, A4) | Dakikada 40 sayfaya kadar (siyah beyaz), dakikada 40 sayfaya kadar (renkli) |
| Otomatik belge besleyici kapasitesi | Standart, 50 yaprak |
| Dijital gönderim standardı özellikleri | FTP) tarama; HDD’ye tarama; USB sürücüsüne tarama; WSD Tarama; Bilgisayara tarama; Bilgisayar Taraması; LDAP Kimlik Doğrulaması |
| Fotokopi makinesi özellikleri | |
| Kopya hızı (normal) | Siyah: Dakikada 40 kopyaya kadar |
| Renkli: Dakikada 40 kopyaya kadar | |
| Kopya çözünürlüğü (siyah metin) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Kopya Çözünürlüğü (renkli metin ve grafikler) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Fotokopi küçültme / büyütme ayarları | %25-400 |
| Kopya sayısı, maksimum | 9999 kopyaya kadar |
| Faks özellikleri | |
| Fakslama | Evet |
| Faks iletim hızı | 33,6 kbps |













