- Samsung ProXpress M4075FX sayesinde işletmeler, bütçeleri olumsuz yönde etkilenmeden üretkenliği koruyabilir. Kullanımı kolay olan ProXpress M4075FX, güvenilir kalite ve güvenlik özellikleri sunmanın yanı sıra şirketlerin maliyetten tasarruf etmesine yardımcı olur.
Çok çeşitli baskı malzemeleri için hızlı, kaliteli yazdırma
- Yüksek hızlı baskı ve görüntü işleme
- Yüksek kaliteli baskı çıkışı
- Profesyonel belgeler için çok çeşitli baskı malzemeleri işleme
Basit ancak güçlü özelliklerle verimlilik
- Üretkenliği artıran çeşitli web bağlantılı çözümler
- Konforlu boyutlu dokunmatik GUI
- Bulut aracılığıyla kolay belge paylaşımı
Ekonomik özellikler ve çözümlerle işletim maliyetlerini düşürün
- One-touch Eco düğmesi
- Easy Eco Driver
- Merkezi baskı kullanım denetimi daha fazla kaynak tasarrufu sağlar
- Pratik görüntüleme birimi kurulumu
Özellikler
- Yüksek hızlı baskı ve görüntü işleme
-
- ProXpress M4075FX dakikada 40 sayfaya kadar baskı hızları sunar. 1 GHz çift çekirdekli işlemci, 1 GB bellek ile birlikte en ağır baskı ve kopyalama işlerinde bile tamamlama süresini azaltır.1
- Yüksek kaliteli baskı çıkışı
-
- Samsung’un benzersiz Rendering Engine for Clean Page (ReCP) teknolojisi daha net metinler ve daha temiz görüntüler sunar.Üstün 1.200 x 1.200 etkili dpi çözünürlüğü yaptığınız her şeyin öne çıkmasını sağlar.1
- Profesyonel belgeler için çok çeşitli baskı malzemeleri işleme
-
- Yazıcının çok amaçlı tepsisi, 220 g/m² ağırlığı kadar baskı malzemelerini destekleyerek profesyonel kalitede belgeler için daha fazla baskı seçeneği sunar.Çok amaçlı tepsi kolayca kullanılarak çeşitli etiket, kart ve zarflar yazdırılabilir.
- Üretkenliği artıran çeşitli web bağlantılı çözümler
-
- XOA Web platformu belirli ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunucu tabanlı üretkenlik çözümünü destekler. Kullanıcılar, iş performansını artırmak için web bağlantılı çözümlere erişebilir. Yazıcı ağı yöneticileri, verimliliği ve iş akışını artırmak için çözümleri yönetebilir.
- Konforlu boyutlu dokunmatik GUI
-
- Geniş 4,3 inç dokunmatik panel, önceden yüklenmiş ve özel baskı çözümleri için bir akıllı kullanıcı arabirimi ve rahat erişim sağlar.
- Bulut aracılığıyla kolay belge paylaşımı
-
- Samsung Scan2Cloud, verimli ofis iletişimi için bulutu kullanarak kolay belge paylaşımını destekler. Belgeler, Google Drive™ çevrimiçi depolama servisi, Dropbox veya Evernote gibi çeşitli bulut depolama sitelerine kaydedilebilir.
- One-touch Eco düğmesi
-
- İşletmeler one-touch Eco düğmesiyle toner ve kağıt kullanımını azaltabilir.One-touch Eco düğmesi otomatik olarak aynı sayfaya 2 sayfa yazdırır ve çift taraflı baskı yapar.Kullanıcılar, Toner Tasarrufu Modunda boş sayfaları atlama seçeneğini de tercih edebilir.
- Easy Eco Driver
-
- Easy Eco Driver yazılımı toner tasarrufu sağlayabilir ve enerji tüketimini azaltır.Kullanıcılar Toner Tasarrufu Modunda görüntü veya metinleri kaldırarak daha fazla toner tasarruf edebilir.
- Merkezi baskı kullanım denetimi daha fazla kaynak tasarrufu sağlar
-
- SyncThru™ Admin iş muhasebe özelliğinden etkinleştirilen merkezi baskı kullanım denetimi yöneticilerin kullanıcılara belirli yazıcıları atamasını sağlar.Kullanıcılara yazıcı başına alabilecekleri sayfa veya kopya sayısı için kota atanabilir.
- Pratik görüntüleme birimi kurulumu
-
- Toner seçenekleri 3.000 standart sayfa kapasitesine sahip standart baskı kapasiteli kartuşları ve 15.000 standart sayfa baskı kapasitesine sahip ultra yüksek kapasiteli kartuşları içerir.Görüntüleme birimi ve toner ayrı satılır, gerektiğinde değiştirilebilir.
| İşlevler | Baskı, fotokopi, tarama, faks |
| Yazdırma belirtimleri | |
| Siyah baskı hızı: | Normal: Dakikada 40 sayfaya kadar |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 6,5 saniye kadar kısa bir sürede |
| Baskı kapasitesi (aylık, A4) | 100.000 sayfaya kadar |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Baskı kalitesi siyah (en iyi) | En fazla 1.200 x 1.200 dpi |
| Ekran | 4,3 inç Renkli Dokunmatik Panel |
| İşlemci hızı | 1000 MHz |
| Yedek kartuşlar | Standart Toner (~ 3.000 baskı kapasitesi) MLT-D204S |
| Yüksek Kapasiteli Toner (~ 5.000 baskı kapasitesi) MLT-D204L | |
| Ekstra Yüksek Kapasiteli Toner (~ 10.000 baskı kapasitesi) MLT-D204E | |
| Ultra Yüksek Kapasiteli Toner (~ 15.000 baskı kapasitesi) MLT-D204U | |
| Görüntüleme Birimi (~ 30.000 sayfa) MLT-R204 | |
| Bağlantı | |
| Mobil baskı yeteneği | Apple AirPrint™, Mopria™ Sertifikalı, Mobil Uygulamalar, Samsung Cloud Print, Google Cloud Print™, PrinterOn Baskısı |
| Ağ özellikleri | Dahili 10/100/1000Base-TX Ethernet, Gigabit aracılığıyla |
| Ethernet bağlantısına otomatik geçiş | |
| 802.1X ile kimlik doğrulama | |
| Kablosuz yeteneği | Hayır |
| Bağlantı, standart | Hi-Speed USB 2.0 bağlantı noktası, Ana Bilgisayar USB’si;Yerleşik Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX ağ bağlantı noktası |
| Bellek belirtimleri | |
| Bellek, standart | 1 GB |
| Maksimum bellek | 1 GB |
| Sabit disk | Standard, 4 GB smart card |
| Kağıt kullanımı | |
| Kağıt işleme girişi, standart | 50 yapraklık çok amaçlı tepsi |
| 250 yapraklık giriş tepsisi | |
| 50 yapraklık Otomatik Belge Besleyici | |
| Çift taraflı baskı | Otomatik (standart) |
| Tarayıcı belirtimleri | |
| Tarayıcı tipi | Masaüstü, OBB |
| Tarama dosyası biçimi | PDF, JPG, TIFF, XPS |
| Tarama çözünürlüğü, optik | En fazla 1.200 dpi (masaüstü); En fazla 600 dpi (ADF) |
| Tarama hızı (normal, A4) | Dakikada 20 görüntüye kadar (siyah);Dakikada 8 görüntüye kadar (renkli) |
| Fotokopi makinesi özellikleri | |
| Kopya hızı (normal) | Siyah: Dakikada 40 kopyaya kadar |
| Kopya çözünürlüğü (siyah metin) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Fotokopi küçültme / büyütme ayarları | 25 to 400% |
| Kopya sayısı, maksimum | 999 kopyaya kadar |
| Faks özellikleri | |
| Fakslama | Evet |
| Faks iletim hızı | 33.6 kbps |











