Samsung Çok Fonksiyonlu Yazıcı
| Samsung ProXpress SL-M4560FX Çok İşlevli Renkli Lazer Yazıcı | |
| İşlevler | Baskı, fotokopi, tarama, faks |
| Yazdırma belirtimleri | |
| Siyah baskı hızı: | Normal: Dakikada 47 sayfaya kadar |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 6.5 saniye kadar kısa bir sürede |
| Baskı kapasitesi (aylık, A4) | 200.000 sayfaya kadar |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Baskı kalitesi siyah (en iyi) | En fazla 1.200 x 1.200 dpi |
| Ekran | 7 inç Renkli Dokunmatik Panel |
| İşlemci hızı | 1500 MHz |
| Güvenlik yönetimi | Yerleşik Web Sunucusu: parola koruması, SSL/TLS ile güvenli tarama; Ağ: ağ bağlantı noktalarını ve özellikleri etkinleştirme/devre dışı bırakma, SNMPv1 ve SNMPv2 topluluk parolasını değiştirme, SNMPv3; Kimlik doğrulama (Yerel); Kimlik doğrulama (Kerberos/SMB/LDAP); IP/MAC Adresi Filtreleme (IPv4/IPv6/MAC); IPSec; 802.1x; WEP, WPA/WPA2 Kişisel, Kuruluş ile kimlik doğrulama; AES veya TKIP ile şifreleme |
| Yedek kartuşlar | Yüksek Siyah Toner Kartuşu (~40.000 sayfa) MLT-D303E |
| Bağlantı | |
| Mobil baskı yeteneği | Apple AirPrint™, Kablosuz doğrudan baskı (isteğe bağlı), NFC dokunmatik baskı (isteğe bağlı), Mopria™ sertifikalı, Mobil uygulamalar, Samsung Cloud Print, Google Cloud Print™, PrinterOn Baskı |
| Ağ özellikleri | Dahili 10/100/1000Base-TX Ethernet, Gigabit aracılığıyla |
| Ethernet bağlantısına otomatik geçiş | |
| 802.1X ile kimlik doğrulama | |
| Kablosuz yeteneği | İsteğe bağlı Wi-Fi;WEP, WPA/WPA2, WPA Enterprise ile kimlik doğrulama;AES veya TKIP ile şifreleme;WPS;Kablosuz Doğrudan Baskı;İsteğe Bağlı NFC, BLE |
| Bağlantı, standart | Hi-Speed USB 2.0 bağlantı noktası, Ana Bilgisayar USB’si;dahili Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX ağ bağlantı noktası;isteğe bağlı Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac; |
| Bellek belirtimleri | |
| Bellek, standart | 3 GB |
| Maksimum bellek | 3 GB |
| Sabit disk | 320 GB |
| Kağıt kullanımı | |
| Kağıt işleme girişi, standart | 100 yapraklık çok amaçlı tepsi |
| 550 yapraklık giriş tepsisi | |
| 50 yapraklık Otomatik Belge Besleyici (ADF) | |
| Kağıt işleme çıkışı, standart | 500 yapraklı çıktı bölmesi |
| Maksimum çıkış kapasitesi (sayfa) | En fazla 500 yaprak |
| Çift taraflı baskı | Otomatik (standart) |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: A4, A5, A6, B5 (JIS), B5 (ISO), Oficio, Zarf DL, Zarf C5, Zarf C6, Kartpostal |
| Tarayıcı belirtimleri | |
| Tarayıcı tipi | Masaüstü, OBB |
| Tarama dosyası biçimi | PDF, JPG, TIFF, XPS, Aranabilir PDF, Kompakt PDF, PDF/A, PDF Şifreleme, PDF’de Dijital İmza |
| Tarama çözünürlüğü, optik | En fazla 600 dpi |
| Tarama hızı (normal, A4) | Dakikada 40 sayfaya kadar (siyah beyaz), dakikada 40 sayfaya kadar (renkli) |
| Otomatik belge besleyici kapasitesi | Standart, 50 yaprak |
| Dijital gönderim standardı özellikleri | FTP) tarama; HDD’ye tarama; USB sürücüsüne tarama; WSD Tarama; Bilgisayara tarama; Bilgisayar Taraması; LDAP Kimlik Doğrulaması |
| Fotokopi makinesi özellikleri | |
| Kopya hızı (normal) | Siyah: Dakikada 47 kopyaya kadar |
| Kopya çözünürlüğü (siyah metin) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Fotokopi küçültme / büyütme ayarları | %25-400 |
| Kopya sayısı, maksimum | 9999 kopyaya kadar |
| Faks özellikleri | |
| Fakslama | Evet |
| Faks iletim hızı | 33,6 kbps |











