- SMART ProXpress M4583FX, rekabetçi bir maliyetle baskı sunar. Yüksek toner kapasitesi, daha az toner değiştirerek daha fazla baskı almanızı sağlar. Yüksek işlem gücü, her ölçekten işletmeler için daha hızlı ve daha verimli iş performansını destekler.
Üstün hız ve profesyonel kalite ile baskı alın
- 1 GHz çift çekirdekli CPU ile işlerinizi hızlandırın
- DSDF ile hızlı tarama işleri yapın
- ReCP teknolojisiyle metin ve görüntülerinizi netleştirin
- Daha iyi üretkenlik için XOA-E desteği
Yüksek kapasiteli sarf malzemeleriyle düşük maliyetler
- Yüksek kapasiteli toner (40.000) ve tambur (100.000) sayesinde düşük giderler
Kolay anlaşılır Smart UX Center ile daha akıllı çalışın
- Tıpkı tablette olduğu gibi yazdırmak için dokunun
- Önceden yüklenmiş uygulamalar ve widget’lar
- Üretkenlik artıran özelliklerle daha fazlasını yapın
Özellikler
- 1 GHz çift çekirdekli CPU ile işlerinizi hızlandırın
-
- Zamanınız değerlidir. Bu nedenle, 1 GHz çift çekirdekli CPU ile baskı sürelerini kısaltarak dakikada 45 sayfa gibi etkileyici bir hız sunuyoruz. İş performansı hızlı, sorunsuz ve verimli, tam da olması gerektiği gibi.1
- DSDF ile hızlı tarama işleri yapın
-
- Belge taramalarını hızlı bir şekilde gerçekleştirin ve profesyoneller gibi kontrol edin. Samsung DSDF teknolojisi sayesinde taramalar, dakikada 60 çift taraflı görüntü alacak kadar hızlıdır ve bu sayede size ultra hızlı ve zahmetsiz baskı imkanı sunar.1
- ReCP teknolojisiyle metin ve görüntülerinizi netleştirin
-
- Samsung Rendering Engine for Clean Pages (ReCP), parlak ve profesyonel düzeyde baskılarla işletmenizin iyi bir imaj çizmesini sağlar. Keskin kenarlar ve temiz, ince hatlar, mesajınızın kusursuz bir netlikle iletilmesi için okunabilirliği ve görüntüyü iyileştirir.
- Daha iyi üretkenlik için XOA-E desteği
-
- XOA-E platformu, Samsung şirket içi çözümleri ve ISV çözümlerini destekler. Çeşitli Samsung şirket içi çözümlerine ve güvenli şirket içi baskı işlemlerine, bir sunucu olmadan erişmenin ve aygıtlarınızı rahatça yönetmenin keyfini çıkarın.
- Yüksek kapasiteli toner (40.000) ve tambur (100.000) sayesinde düşük giderler
-
- Ultra yüksek kapasiteli sarf malzemeleri ile kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanın. 40.000 sayfalık toner ve 100.000 sayfalık tambur kapasitesi, yüksek baskı hacmini daha uzun süre, daha az değişimle ve daha düşük maliyetle üretmenizi sağlar.
- Tıpkı tablette olduğu gibi yazdırmak için dokunun
-
- Samsung Smart UX Center ile çalışan, Android™ destekli kapsamlı, açık UX sistemi ile M4583FX kolay anlaşılır, genişletilebilir performans ve çeşitli Android uygulamaları ve aygıtları ile uyumluluk sunar.
- Önceden yüklenmiş uygulamalar ve widget’lar
-
- Sık kullanılan işlevlere tek dokunuşla erişim için giriş ekranınızda widget’ları sürükleyip yapılandırın. Kopyalama, Tarama/Gönderme, Box, İş Durumu ve diğerleri gibi önceden yüklenmiş uygulamalarla kutudan çıkar çıkmaz anında erişimin keyfini çıkarın.
- Üretkenlik artıran özelliklerle daha fazlasını yapın
-
- Printing App Center’dan temel uygulamaları indirerek yazıcıları kolayca kurun. Üretkenlik araçları Uzaktan Faks, Akıllı Tarama ile Dinamik İş Akışı ve eklenecek diğer özellikleri içerir. Daha fazla bilgi için bkz: https://www8.hp.com/tr/tr/products/samsung-printers/product-detail.html?oid=17319790#!tab=features
| Samsung ProXpress SL-M4583FX Çok İşlevli Lazer Yazıcı | |
| İşlevler | Baskı, fotokopi, tarama, faks |
| Yazdırma belirtimleri | |
| Siyah baskı hızı: | Normal: Dakikada 45 sayfaya kadar |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 6,5 saniye kadar kısa bir sürede |
| İlk sayfa çıkışı (hazır) | Siyah: 6,5 saniye kadar kısa bir sürede |
| Baskı kapasitesi (aylık, A4) | 200.000 sayfaya kadar |
| Baskı kapasitesi (aylık, A4) | 200.000 sayfaya kadar |
| Baskı teknolojisi | Lazer |
| Baskı kalitesi siyah (en iyi) | En fazla 1.200 x 1.200 dpi |
| Baskı Çözünürlüğü Teknolojileri | ReCP |
| Baskı dilleri | PCL5 |
| PCL6 | |
| PS3 | |
| PDF V1.7 | |
| Ekran | 10,1 inç Renkli Dokunmatik Panel |
| İşlemci hızı | 1000 MHz |
| Otomatik kağıt sensörü | Hayır |
| Güvenlik yönetimi | Yerleşik Web Sunucusu: Parola koruması, SSL/TLS ile güvenli tarama; Ağ: Ağ bağlantı noktalarını ve özellikleri etkinleştirme/devre dışı bırakma, SNMPv1 ve SNMPv2 topluluk parolasını değiştirme, SNMPv3; Kimlik doğrulama (Yerel); Kimlik doğrulama (Kerberos/SMB/LDAP); IP/MAC Adres Filtreleme (IPv4/IPv6/MAC); IPSec; 802.1x; WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA2-Enterprise ile kimlik doğrulama; AES veya TKIP ile şifreleme |
| Yedek kartuşlar | Standart Toner (~ 7.000 baskı kapasitesi) MLT-D304S |
| Yüksek kapasiteli Toner (~ 20.000 baskı kapasitesi) MLT-D304L | |
| Ekstra Yüksek Kapasiteli Toner (~ 40.000 baskı kapasitesi) MLT-D304E | |
| Görüntüleme Birimi (~ 100.000 sayfa) MLT-R304 | |
| Bağlantı | |
| Mobil baskı yeteneği | Apple AirPrint™, Mopria™ Sertifikalı, Mobil Uygulamalar, Samsung Cloud Print, Google Cloud Print™, PrinterOn Baskısı |
| Ağ özellikleri | Dahili 10/100/1000Base-TX Ethernet, Gigabit aracılığıyla |
| Ethernet bağlantısına otomatik geçiş | |
| 802.1X ile kimlik doğrulama | |
| Kablosuz yeteneği | İsteğe bağlı Wi-Fi |
| WEP, WPA/WPA2, WPA Kuruluş ile kimlik doğrulama | |
| AES veya TKIP üzerinden şifreleme | |
| WPS | |
| Kablosuz Doğrudan Baskı | |
| İsteğe bağlı NFC | |
| Bağlantı, standart | Yüksek Hızlı USB 2.0 |
| Host USB | |
| Yerleşik Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX ağ bağlantı noktası | |
| Bellek belirtimleri | |
| Bellek, standart | 4 GB |
| Maksimum bellek | 4 GB |
| Sabit disk | Standart, 320 GB HDD |
| Kullanılabilir boş alan: 279 GB | |
| Kağıt kullanımı | |
| Kağıt işleme girişi, standart | 100 yapraklık çok amaçlı tepsi |
| 550 yapraklık giriş tepsisi | |
| 50 yapraklık Otomatik Belge Besleyici | |
| Kağıt işleme çıkışı, standart | 500 yapraklık çıktı kutusu |
| Çift taraflı baskı | Otomatik (standart) |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: A4, A5, A6, B5 (ISO), B5 (JIS), Oficio, Zarf (C5, DL C6), Tepsi 2: A4, A5, A6, B5 (ISO), B5 (JIS), Oficio |
| Desteklenen ortam boyutları | Tepsi 1: Mektup, Legal, Executive, Folyo, Oficio, Statement, Zarf (No.9, No.10, Monarch), Tepsi 2: Mektup, Legal, Executive, Folyo, Oficio, Statement |
| Tarayıcı belirtimleri | |
| Tarayıcı tipi | Masaüstü, OBB |
| Tarama dosyası biçimi | PDF, JPG, TIFF, XPS, Aranabilir PDF, Kompakt PDF, PDF/A, PDF Şifreleme, PDF’de Dijital İmza |
| Tarama çözünürlüğü, optik | En fazla 600 dpi |
| Tarama hızı (normal, A4) | Dakikada 35 sayfaya/60 resme kadar (siyah beyaz, renkli) |
| Otomatik belge besleyici kapasitesi | Standart, 50 yaprak |
| Dijital gönderim standardı özellikleri | E-postaya tarama; Klasöre tarama (SMB |
| FTP); HDD’ye tarama; DFS’ye tarama; USB sürücüye tarama; WSD Tarama; PC’ye Tarama; PC Tarama; Samsung Cloud’a Tarama; LDAP Kimlik Doğrulaması; | |
| Tarama giriş modları | Ön panelden tarama, kopyalama, faks, e-posta, Samsung Scan yazılımı;TWAIN veya WIA üzerinden kullanıcı uygulaması |
| Fotokopi makinesi özellikleri | |
| Kopya hızı (normal) | Siyah: Dakikada 45 kopyaya kadar |
| Kopya çözünürlüğü (siyah metin) | 600 x 600 dpi’ye kadar |
| Fotokopi küçültme / büyütme ayarları | %25-400 |
| Kopya sayısı, maksimum | 9999 kopyaya kadar |
| Faks özellikleri | |
| Fakslama | Evet |
| Faks iletim hızı | 33,6 kbps |










